محل تبلیغات شما

                                                                                                    

کازمو»؛ رباتی هوشمند که احساساتی می‌شود

ربات کازمو می تواند چهره و نام شما را تشخیص داده و به خاطر بسپارد و از این رو می توان احساس یک حیوان خانگی را نسبت به آن داشت.
شرکت انکی (Anki) محصولی جدید به نام کازمو» را معرفی کرده است که یک ربات کوچک مجهز به هوش مصنوعی است. انکی به واسطه معرفی خودروهای اسباب بازی هوشمند شناخته شده بود و اکنون به هوش مصنوعی خود شخصیت جالب توجه ای بخشیده است. ربات کازمو می تواند چهره و نام شما را تشخیص داده و به خاطر بسپارد و از این رو می توان احساس یک حیوان خانگی را نسبت به آن داشت. همچنین این ربات قابلیت صحبت کردن دارد و از روش های مختلف پیام دریافت می کند.
کازمو»Ø› رباتی هوØمند که احساساتی می€ŒØود
به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، کازمو دارای احساسات است و می تواند خوشحال، غمگین، عصبانی، دیوانه، رنجور و . شود. مغز تعبیه شده در این ربات تعاملاتی که این احساسات را بر می انگیزند را پردازش کرده و به نظر می رسد الگوریتم های بکار گرفته شده به خوبی واکنش نشان می دهند.
کازمو»Ø› رباتی هوØمند که احساساتی می€ŒØود

کازمو ظاهری بامزه و بولدوزر مانند دارد. بازوهای بولدوزری این ربات به آن اجازه می دهند تا با مکعب های هوشمندی که سه تا از آنها در جعبه این محصول ارائه می شوند، تعامل داشته باشد. این مکعب ها می توانند برای انجام بازی های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. حین انجام بازی کازمو احساسات خود را نشان می دهد. به عنوان مثال، اگر مکعب ها را درست قرار دهید این ربات خوشحال می شود و اگر آنها را بکشید کازمو دیوانه می شود.

کازمو از ماه اکتبر و با برچسب قیمت 0 دلار روانه بازار خواهد شد.


کازمو»Ø› رباتی هوØمند که احساساتی می€ŒØود

کازمو»Ø› رباتی هوØمند که احساساتی می€ŒØود


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی